دل و قلوه گرفتن های من و «یک ایرانی»

این یک ایرانی یکی از بندگان مخلص خداست که از هفت روز هفته هشت روزش رو توی سایت آهستان خیمه زده. اینم از مکالمات من و یک ایرانی در مورد نوری زاد و نامه اش به رهبری.

به یک ایرانی:

«بزرگترین اهانت نوری‌زاد این بود که تهمت زد. اتهاماتی بدون مدرک.»

خوب ما که مدرک نداریم. همه ی مدرک ها دست احمدی نژاده حالا چکار کنیم؟ بعدشم آدمی که مدرک نداره بی خود می کنه نامه می نویسه.

«از کی تا حالا معنی انتقاد این شده که هر چی از دهنت در میاد بگی، بعد هم بگی حالا تو بیا عذرخواهی کن. نوری‌زاد انتقاد نکرد، سیاه نمایی کرد. تمام مشکلات جامعه‌رو که می‌تونه به دلایل مختلف فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی اتفاق بیفته رو جمع کرد یه جا و بعدش همه‌رو نسبت داد به آقای خامنه‌ای. بعد از اینکه اتهام رو زد، حکم رو هم صادر کرد که حالا چون من گفتم اینکارها رو تو کردی، پس حتما کردی.»

این نوری زاد فکر کرده بود همه چی تقصیر خامنه ایه. یعنی منم همین طور فکر می کنم. حالا با توجه به جمله ی شما، اگر مملکتی آباد بود که ربطی به رهبرش نداره یا اگر بدبخت بود بازم ربطی به رهبرش نداره. خوب البته درسته که رهبر اصلن به مسایل فرهنگی، اقتصادی و سیاسی و اینا کاری نداره و فقط مشغول دعاکردنه تا دشمنان از بین برن ولی امثال من که نمی فهمن. فکر می کنن همش تقصیر رهبره. حالا شما ببخشیدش. طفلک این قدر تا حالا کتک خورده و فحش شنیده که بسشه.

«آخرشم چون آقای خامنه‌ای توی نماز جمعه جلوی جماعت سبز کوتاه نیومده بود و استقلال کشورش رو بخاطر سر و صدای یه عده اردوکش، بخطر ننداخته بود، از طرف نوری‌زاد محکوم شد که باید از سبزا عذرخواهی کنه.»

نه بابا من معتقدم رهبر نباید عذرخواهی کنه. عذرخواهی برای چی؟ برای این که دستور قتل داده؟ باباجون خود خداوند هم دستور قتل داده این که دلیل نمی شه خدا بیاد عذرخواهی کنه اونم از کافرا یعنی از کسایی که بهش ایمان ندارن. ما برای این که اسلام حفظ بشود مجبوریم دستوراتی هم بدهیم و این دلیل بر بد بودن ما نیست و مملکت داری دستور دادن هم دارد دیگه همین جوری که نمی شود.

«جالبه که منتقد! تهمت می‌زنه بعد میگه زود باش عذرخواهی کن.»

این یکی رو راست گفتی. مثل همین دادگاه ها که طرف رو به اتهام تظاهرات دستگیر کردن بعد معلوم شد دو هفته قبلش دستگیر شده.یا به خاتمی می گن جاسوس یا موسوی می شه خائن. البته تهمت از نشانه های ایمان مسلمانان شده. خوب این مسایل در نظام اسلامی عادی شده. اسلام ما هنوز جوونه و 1400 سال از عمرش می گذره و ایشالله تا چند هزار سال دیگه اثرات اسلام را در جوامع خواهیم دید.
اما عجب رویی داره ها!!! بلا به دور. راست می گی که اول تهمت زده بعدش گفته بیا عذر خواهی کن؟ خاک به سرم چه دوره زمونه ای شده خواهر.

«نوری زاد توی نامه‌اش اول روزنامه‌ها رو می‌بره زیر سؤال. بعد میره سراغ تلویزیون. بعدش با روحانیون در میفته. بعدش قوه‌ی قضائیه رو می‌بره زیر سؤال. بعد به شخص خود آقای خامنه‌ای می‌توپه. بعدش به اصل ولایت فقیه اعتراض می‌کنه. بعد با گفتن این جمله که: «یک استقلال سیاسی آشفته – که آمریکا را وانهاده ایم و به دام روسیه و چین افتاده ایم»، خیلی تابلو از کسانی که در روز تسخیر لانه‌ی جاسوسی، می‌گفتن: «مرگ بر روسیه» حمایت می‌کنه.»

بابا این نوری زاد دیوانه است. مملکت گل و بلبل که این همه نالیدن نداره. فکر می کنی این همه از این ور و اون ور ونیا برای چی سر و دست می شکنن بیان ایران؟ برای همین گل و بلبلشه دیگه. این نوری زاد فکر کرده این جا شهر هرته همه چی رو برده زیر سوال. نه بابا این جا قطعه ای از بهشته، می گی نه؟ برو قم با چشات ببین، تازه حدیث قدسی ( منظورم قدسی خانم نیست ها) هم داریم که قم قطعه ای از بهشته.. مگه می شه اصلن مملکت این همه مشکل داشته باشه؟

«بعدش پیشرفتهای علمی کشورمون رو حداقل در زمینه‌ی هسته‌ای نادیده می‌گیره و میگه:
««و دستیابی علمی هسته ای – که اگر زمان شاه بود چه بسا به بیش از این دست می یافتیم»
و یادش میره اتفاقای دهه‌ی ۶۰ و همینطور جنگ ایران و عراق رو.»

اینم نشون می ده نوری زاد دیوانه است چون نشنیده ما دختربچه هامون هم با قابلمه دارن انرژی هسته ای تولید می کنن. بابا درسته که از لحاظ علمی ما بدون صنعت غربی ها نمی تونیم هنوز یه آفتابه بسازیم اما بالاخره سانتریفوژ که می تونیم. اصلن این دو تا هم ربطی به هم نداره هر کی هم که می گه ربط دارن باید مدرک بیاره.
این نوری زاد مشکل حافظه داره؟ یعنی نمی دونه تو ایران جنگ بوده؟ نمی دونه ما داشتیم می جنگیدیم و نمی تونستیم کارای بی اهمیت بکنیم؟ بابا مرتیکه کامل قات زده.

«بعدش میگه دانشگاه‌ها از دست رفته‌اند»

بی خود کرده؟ کی گفته دانشکاه ها از دست رفته؟ خیلی هم از دست نرفته؟ فک کنم حسودیش می شه که خودش رو نذاشتن رییس دانشگاه.

«بعدش میگه:
مردم پریشان و غمزده»

بازم غلط کرد که گفت. مردم ما غم زده اند؟ مردم ما پریشانند؟ بابا از زندون ببرینش بیرون ببینه همه چقدر خوش حالن. چند روز پیش رفته بودم بازار دیدم مردم یه جوری راه می رن، فکر کردم خدای نکرده در حال رقصن اونم در مهد اسلام اما بعد فهمیدم دارن از خوشحالی با دمشون گردو می شکونن، اما اولش به نظر می رسید دارن می رقصن.

«رشوه و ریا و رابطه و خاصه پروری و اعتیاد»

رشوه؟؟؟ تو ایران؟؟؟؟ با این همه حدیث و روایت؟؟؟؟؟؟
ربا؟؟؟؟؟ بابا یکی بره از خواب بیدارش کنه.
خاصه پروری؟؟؟؟ ما رییس جمهور داریم با بچه ی پنج ساله مشورت می کن برای حل ترافیک اون وقت اینا چش ندارن ببینن می گن احمدی نژاد فامیل هاشو آورده سر کار. اصلن حسود هرگز نیاسود.
اعتیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو ایران؟؟؟؟؟؟؟؟ عجب رویی داری نوری زاد دارم خداییش قاطی می کنم خودم پاشم بیام اوین به خاطر این خالی بندی هات از همون کارایی بکنم که بعدن معلوم می شه دروغه و مدارکش هم غیب می شه ها و تازه اگر هم ادعایی بکنی به جرم نشر اکاذیب دوباره می برنت اون تو و دوباره روز از نو و روزی از نو.

«بیماری مصرف و بیماری تولید»

اصلن خودش بیماره فکر می کنه بقیه بیمارن. ما اصلا چیزی مصرف می کنیم؟ یا اصلا چیزی تولید می کنیم؟

«بیماری اجتماعی و بیماری فرهنگی و بیماری انتظامی»

این نوری زاد به گمونم مالیخولیایی شده این همه فکر می کنه همه جا مریضی هست. ما که هرچی تو کتاب های پزشکی نگاه کردیم یه همچین بیماری هایی ندیدیم. پس معلوم می شه دروغ می گه.

«همه‌رو با همدیگه میندازه گردن آقای خامنه‌ای اونم بدون توجه به اینکه رهبر، فقط بخشی از ارکان این حکومته و تازه علاوه بر مسئولین کشور، ۷۰ میلیون نفر هم دارن در این کشور زندگی می‌کنن که از جنس چوب و آهن نیستند و خیلی از دغلبازی‌ها و دزدی‌ها و مال مردم‌خوری‌ها رو سرمایه‌دارهایی در بین مسئولین و یا خارج از دایره‌ی مسئولین ولی با همکاری بعضی از گردن کلفتها انجام میدن.»

آآآآآآه ه ه ه ، نگو که دلم آتیش گرفت برای آقا. همه رو انداخته تقصیر آقا؟؟ بابا جان بهش بگین آقا چه تقصیری داره آخه؟ خوب مسئولین کم کاری می کنن به آقا چه ربطی داره؟ نهایتش می توانه بگه آقا امسال مضاعف بکنین. دیگه نمی تونه بره در خونه ی مسئولین یا مردم رو بزنه بگه بابا درست کار کنید که.
حالا اگه مثلن یه کشوری مثل آلمان رهبری داره که می ره در خونه تک تک مردم و مسئولین و بهشون می گه چکار کنن که دلیل نمی شه ما هم مثل اونا دیوونه باشیم. خوب ما رادیو و تلوزیون داریم و به جای رفتن در خونه ها یه بیانیه می دیم که: آقا جون مادرتون کار کنین، حالا اگه 70 میلیون نفر و مسئولین کم کاری کردن که نمی شه رفت یقه یکی یکی شون رو گرفت.

«و نمی‌شه تمام نابسامانی‌ها رو انداخت گردن یک نفر و اون آدم هم نتونه دفاع کنه چون جناب نوری‌زاد تصمیم گرفتند افاضات خودشون و اتهاماتشون رو سرگشاده منتشر کنن.»

بابا این رهبر نمی تونه دفاع کنه از خودش ای نوری زاد اینو بفهم. این رهبر ضعیفه. رهبر مادر نداره یتیمه. به یکی انتقاد کن که این قدر قدرت داشته باشه که حداقل از خودش دفاع کنه. این قدر ضعیف کشی نکن نوری زاد.

«و باز هم یه نکته‌ی دیگه رو نادیده گرفت. اونم اینکه آیا آقای خامنه‌ای در برابر نابسمانی‌ها سکوت کرده و هیچ تلاشی برای بهبود اوضاع نمی‌کنه؟»

بابا دیدی که سخنرانی کرد گفت امثال مضاعف بکنین دیگه چه بکنه این طفلک. دوزار آبرو داشت اون رو هم در راه اسلام داد. تنشم که علیله و تازه اونو هم داد در راه خدا، بابا ولش کنین. شیطونه می گه برم کفن تنم کنم داد بزنم: جانم فدای رهبر

«البته مشخصه که جواب نوری‌زاد و امثال او، منفیه چون اگه اینطور نبود با بی‌انصافی تموم، اینهمه اتهام بدون مدرک، به یک شخص نمی‌زد.»

ای نوری زاد بی چشم و رو. چند نفر به یه نفر؟ اقلن نصف اتهاماتت رو به موسوی می زدی یا به کروبی. یا اقلن مدرک رو می کردی. خوب این جوری معلوم می شه داری خالی می بندی گندش هم درمیاد.

Advertisements

یک پاسخ to “دل و قلوه گرفتن های من و «یک ایرانی»”

  1. نسوان Says:

    خیلی با حالی. ای ول

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: