خواهر بسیجی، حجاب شاید جلوی وسوسه دیگران را بگیرد اما جلوی وسوسه خودت را بعید می دانم

بیایید نگاهی ساده به موضوع داشته باشیم.

شما برای این که برای سیب خوردن  وسوسه نشوید نباید سیب را ببینید. بنابراین باید سیب را بپوشانید. حالا من نمی دانم این جماعت مذهبی از کجا به این نتیجه رسیده است که حجاب جلوی وسوسه و هوس را می گیرد آن هم برای فرد با حجاب.

وسوسه در مغز اتفاق می افتد نه در پوست!

آیا فرد با حجاب با دیدن یک آقا پسر خوشگل و خوش تیپ وسوسه اش نمی شود چون چادر روی سرش دارد؟ چادر روی سر فرد با حجاب چگونه می تواند جلوی هوس و وسوسه ی دل او را بگیرد؟

آیا می توان نتیجه گرفت که هرکه حجاب ندارد دایم وسوسه می شود؟ مثلن آیا در جوامع غیر مسلمان خانم ها مرتب وسوسه می شوند؟

با توجه به غریزی بودن میل جنسی آیا می توان گفت اگر حیوانات ماده بدن خود را بپوشانند دیگر هوس جفت گیری نمی کنند؟

من فکر می کنم همان دروغی که 1400 سال به خوردمان داده اند (که حجاب جلوی هوس مردان را می گیرد) کافی باشد و نیازی نباشد یک نظریه ی جدید در مورد حجاب به وجود بیاید.

قضاوت با شماست

Advertisements

9 پاسخ to “خواهر بسیجی، حجاب شاید جلوی وسوسه دیگران را بگیرد اما جلوی وسوسه خودت را بعید می دانم”

 1. پیمان Says:

  ای تخم سگ حرام زاده ی ولده ی زنا، ای بی پدر مادر

  • دامبولی Says:

   این هم از پاسخ یک مسلمان به دلیل منطقی من. این همان مسلمانی است که از کودکی برایش قال الباقر و قال الصادق گفته اند.
   این همان کسی است که روزی پنج بار جلوی پروردگارش سر خم می کند.
   این همان کسی است که شب های قدر گریه و زاری می کند و خدایش را می خواند.
   این همان مسلمانی است که برایش هزاران بار از رحمت پیامبر و امامانش در برابر مخالفین داستان گفته اند.
   این مسلمانی است که شنیده کسی به فلان امام فحش داد و بعد آن امام از او دل جویی کرد.
   این مسلمانی است که در دینش تهمت نباید زد، حتی سوء ظن نباید داشت و این کسی است که در شبانه روز دائم تسبیح می چرخاند و ذکر می گوید.
   او هم مانند سایر مسلمانان است.
   وقتی جوابی ندارد، فریاد می کشد و تهمت می زند. اگر هم دستش می رسید که …

 2. armin salehi Says:

  درود
  با شما موافق هستم .

 3. آرآر Says:

  دین ها و مخصوصاً اسلام فقط ابزاری هستند که الاغ ها رو باش گول میزنن
  بزار تا آخر عمرش به همین چیزا فکر کنه

 4. بهناز ملك جعفريان Says:

  نگاهت به حجاب در نوع خودش جالبه
  البته تو مدتي كه من اينجا رو ميخونم به نظرم رسيده كه جنبه ي طنز بلاگ به جنبه هاي ديگه ش ميچربه و نميدونم اين پست چقدر مشمول اين موضوعه .

  اون وسوسه اي كه شما داري ميگي ناخودآگاه منو ياد آخونداي تلوزيون ايران ميندازه كه مردها رو يك سري حيوان وحشي با پنجول هاي آماده به حمله معرفي ميكنن كه در هر زمان و مكاني مهمترين وجه شخصيتشون ميل جنسيشونه!! حتي اگه اون زمان و مكان ختم بچه شون باشه!!!!

  هوس جفت گيري و اين حرفها كه گفتي جدا جالبه (قبلنم گفتم!!) بهت پيشنهاد ميكنم اگه عقيده ت جدا» اينه با ادمهاي محجبه غيربسيجي هم وارد بحث بشي و از ديدگاهشون چيزهاي جالبي دستگيرت بشه البته و صد البته اگه بخواي و به همين چيزهايي كه ميدوني قانع نباشي !

  و اما حرف آخر :
  مدتهاست دارم تمرين ميكنم آدمها را بدون ويژگيهاي ظاهريشون محك بزنم/توي دانشگاه ما و مقطع فوق ليسانس هم ورودي ما فقط يه دختر محجبه هست.ترم 1 با دخترا و چند تا از پسراي ورودي همين موضوعو بهانه كرديم و براش دست گرفتيم!!اما به مرور با شناخت وجوه شخصيتش اونقدر از رفتارمون شرمنده شديم كه اواخر ترم شخصا» آرزو ميكردم نرم دانشگاه!!!/از بعد اون ماجرا نگاهم به خيلي جيزها عوض شده/حالا ميبينم براي من گاهي اين جور شخصيتا ميتونن بهترين انتخاب براي دوستي باشن.جدا از ملاكهاي ظاهري

 5. یه بنده خدا Says:

  چادر برای آقایون ، سبیل برای خانم ها
  خسته و کوفته پریدم روی کاناپه و رو بروی تلویزیون نشستم . کنترل را برداشتم ، اولین شبکه ای که زدم ، انگار خستگی 8 ساعت کار ، از تنم بیرون رفت . این کارگردانان تبلیغات تلویزیونی واقعا شصت شان درد نکند . عجب بلدن کالاهای شرکت مقابل را با تبلیغاتشان بالا ببرند.

  طرف می خواد تبلیغ تی شرت کنه ، می یاد تی شرت شرکت مقابل رو تن خانمی زیبا می کنه (به ! عجب سلیقه ای) کلی از پسر ها می افتن دنبالش ، دختره از ترس و به خیال اینکه پسرا غرض دیگه ای دارن (البته برای اوناکه مهم نیست) فرار می کنه تا به لب پرتگاهی می رسه ، بعد رو به پسرا می کنه و می گه : از جون من چی می خوایید؟ پسرا می گن: تی شرتت چیگده گشنگه ! از کجا خریدی ؟ دختره هم با خیال راخت نفس می کشه و می گه خوب اینو از اول بگین . و لباسشو به آرامی از تنش در می آره و تقدیم آقا پسرا می کنه .

  خب ، شما هم اگه به جای ما باشین، چه خانم و آقا ، به ما حق می دادید که با دیدن چنین صحنه هایی خستگی 8 ساعت کار از تنمان در برود ! تازه این یه گوشش بود . ما که اون طرف آبیم ، این قدر از اینا می بینیم !!
  مطمئنا بعضی هاتون الان تو دلتون می گین: «عجب ، خب ، خوش به حالتون » بعضی هاتونم که روشنفکرترید می گین: » بیچاره ، دلم براش می سوزه ، معلوم نیست شبها چه جوری می خوابه ، مشغله های کاریش یه طرف ، این همه پوستر و تبلیغات و … که با انواع مدل اقسام خانم ها تزیین شده هم یه طرف . « نگاه کنین چی می گن »

  شاید شما هم مثل دسته اول فکر کنید . ولی من ، من ، من … چه جوری بگم . وقتی از اون سیاه چاله های سکسی به وطنم برگشتم . کمی به خودم امیدوار شدم . اینگار یه هوای تازه ای را استشمام می کردم . روحم تازه شده بود ، ولی ، ولی ، … چه بگویم .
  در همین وطن خودم ( که مردهایش ، رگهای غیرتشان مانند بادکنکی روی گردنشان نمایان است ) گوشه ای از پیموده شدن راه آنان نیز ، بر روی کالاهایشان به چشم می خورد .

  می خوان تبلیغ مایع ظرفشویی بکنند ، عکس خانمی رو می ذارن بغلش .
  می خوان تبلیغ دوربین بکنند ، آقا می یاد از همسرو فرزندش فیلم می گیره و می فرسته برای اقوامش .
  می خوان تبلیغ رب گوچه کنند، خانمه با چه نازو اشوه ای شوهرش رو صدا میزنه…
  خلاصه تو بیشتر این تبلیغاتهایی که من تا الان دیدم ، خیلی به ندرت دیده شده که زنی نقش نداشته باشه و از عفت و کرامت او سوء استفاده نشده باشه .
  آخه ، آقای من ، غیرتت کو ! چطور وجدانت اجازه می ده ، خانمت (ناموست) بشه بازیچه دست این کالاهای بازرگانی . ——–> حالا چادر بدم خدمتتون .
  آخه ، خانم من ، غزتت کو ! چطور شرفت ، کرامتت ، جزبت و از همه مهمتر غرورت اجازه می ده که هر چشم ناپاکی که رد می شه ، نگاه به اندامت بیاندازد و برای بغل دستی اش تعریف کنه ، یعنی ارزشت فقط همینه !
  خانم های عزیز غربی و اروپایی ، خوشبختانه ( البته برای مرداشون بدبختانه ) تازه به این نتیجه رسیدن که حضورشون در نشریات ، سینما ، اماکن تفریحی و تجاری ، نمایشگاههای لباس و تبلیغات بازرگانی فقط برای رسیدن به پول بیشتره ، در جوونی مورد بهره کشی قرار می گیرن و وقتی به سن کهولت می رسن و بهتر بگم ، پا به سن می ذارن ، و از زیبایشون کم می شه ، از جامعه طردشون می کنن .
  بیچاره ها ، واقعا بیچاره ها ، که تازه فهمیدن جامعشون برای آنان کرامت انسانی قائل نیست و اونا به زن فقط به چشم یه ابزار نگاه می کنن، ولی ایران… چی بگم والا، فعلا چفت دهنم رو اینجا ببندم فک کنم بهتر باشه…
  پینوشت…………………….
  البته کسی منکر وجود زنان در عرصه های مختلف جامعه نیست، ولی گاها لازم است در بعضی از جاها حضور پیدا نکنند. این پست بیشتر برای این بود که کمی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را که نام اسلامی به روی خود داردبه خود اورد … اما…

 6. یه بنده خدا Says:

  حجاب و ترک خودآرایى در انظار عموم
  بدون شک، یکى از امورى که به شهوت جنسى دامن مى زند، «برهنگى و خودآرایى زنان و مردان» براى یکدیگر است که تأثیر آن، به خصوص در میان جوانان مجرّد، قابل انکار نیست، به گونه اى که مى توان گفت: آلودگى به بى عفّتى رابطه مستقیمى با بى حجابى، برهنگى و خودآرایى در انظار عموم دارد; حتى طبق بعضى از آمارهاى مستند، هر قدر این مسئله تشدید شود، به همان نسبت آلودگى به بى عفتى بیشتر مى شود; مثلا، در تابستان که به خاطر گرمى هوا، برهنگى زنان بیشتر مى شود، به همان نسبت مزاحمت هاى جنسى افزایش مى یابد و به عکس، در زمستان که زنان، پوشش بیشتر دارند; این گونه مزاحمت ها کمتر مى شود.

  به همین دلیل، دستور حجاب یکى از مؤکدترین دستورهاى اسلام است. قرآن مجید در آیات متعددى از جمله: آیات 31 و 60 سوره نور و آیات 33 و 53 و 59 احزاب، بر مسئله حجاب تأکید کرده است که گاهى زنان با ایمان را مخاطب قرار مى دهد و گاهى همسران پیامبر(صلى الله علیه وآله) را و گاهى نیز با استثناکردن زنان پیر و از کارافتاده، تکلیف بقیه را روشن مى سازد; به این ترتیب با عبارات مختلف، اهمّیّت این وظیفه اسلامى را بازگو مى کند.

  بدیهى است که برداشتن حجاب، مقدّمه برهنگى، آزادى جنسى و بى بند و بارى است که مشکلات و مفاسد ناشى از آن، در عصر و زمان ما بر کسى پوشیده نیست.

  بى حجابى سبب مى شود که گروهى از زنان، در یک مسابقه بى پایان، در نشان دادن اندام خود و تحریک مردان هوسباز شرکت کنند. این امر در عصر و زمان ما که به خاطر گرفتارى هاى تحصیلى و اقتصادى سن ازدواج بالا رفته و قشر عظیمى از جامعه را جوانان مجرّد تشکیل مى دهد، آثار بسیار زیانبارى دارد.

  بى حجابى، علاوه بر این که از نظر اخلاقى سبب ناامنى خانواده ها و بروز جنایات مى شود، ضمناً سبب ایجاد هیجان هاى مستمر عصبى و حتّى بیمارى هاى روانى نیز مى گردد که ثمره آن سستى پیوند خانواده ها و کاهش ارزش شخصیت زن در جامعه است.

  عدم اختلاط زن و مرد

  بى شک در جامعه مخصوصاً در جامعه فعلى نمى توان زندگى زن و مرد نامحرم را به طور کامل از هم جدا کرد، ولى در مواردى که ضرورتى نداشته باشد، چنان که از اختلاط پرهیز شود، به یقین، اصول عفت و پارسایى، بهتر حفظ خواهد شد; دلیل آن هم مفاسد بسیار وحشتناک و شرم آورى است که از اختلاط پسران و دختران در کشورهاى غربى دیده مى شود.

  دیدن مطبوعات و رسانه هاى تصویرى

  مطبوعات و رسانه هاى تصویرى نقش بسیار مؤثرى در تحریک مسایل جنسى، مخصوصاً در میان قشر جوان دارد. افراد سودجو و گروه هایى که از این راه به درآمدهاى هنگفت نامشروعى مى رسند، دست به انتشار مفتضح ترین فیلم ها، عکس ها، رمان ها و داستان هاى عشقى کثیف مى زنند و در شرایطى که امواج رسانه ها به آسانى از یک گوشه جهان به گوشه دیگر منتقل مى شود، کنترل آنها کار آسانى نیست; ولى به هر حال اگر این امر به طور کامل، امکان پذیر نباشد، به طور ناقص امکان پذیر است که غفلت از آن، موجب گرفتارى هاى فراوان اخلاقى و اجتماعى است.

  با نهایت تأسف، گروهى از نویسندگان و ارباب علم و دانش نیز در این مسئله به موضع انفعالى روى آورده اند و به خاطر این که شرایط زمان، اجازه مخالفت با این امور را نمى دهد و یا مخالفت با آنها، ما را از نسل جوان جدا مى سازد، یا در اذهان مردم متمدّن، به عقب افتادگى متّهم مى شویم; به همین دلیل، دست روى دست گذاشته و مأیوسانه به امواج خطرناکى که جوامع اسلامى را در برگرفته، نگاه مى کنند.

 7. kiarash Says:

  hi…shoma az foshesh narahat nashin ..ina khodeshun notfe haruman..az islam ham hichi nemidunana..ina farzandaye khode sheytanan..doshmane din..foshesham az ane khodeshe..

 8. کریم Says:

  بسیار عالی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: