نامه ی نخست امام نقی (ع) به آقای خامنه ای – د رپاسخ به فراخوان نوری زاد

پس از فراخوان نوری زاد و درخواست وی از فقهای بزرگ دنیای اسلام برای نامه نگاری با خامنه ای، حضرت امام نقی (ع) به مقام معظم رهبری، آقای خامنه ای، نامه نوشت.

متن نامه به شرح زیر است:

بسم الله القاصد الجبارین، و قاتل المنتقدین، و متجاوز المتظاهرین، و متالم الکاتبین

ای فرزند عزیزم

خداوند تو را برای اسلام و مسلمین و به ویژه شیعیان نگاه دارد که روسفیدمان کردی. و اگر تو نبودی تا به حال ترکمون خورده بود به شیعه و اسلام. همان گونه که امام خمینی فرمود که این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگاه داشته است، من هم می گویم که این آقای خامنه ای است که شیعه را و مملکت جدم آقا امام زمان را زنده نگاه داشته است.

خدا را گواه می گیرم که هر کس جای تو بود تا به حال وا داده بود و شیرازه ی کار از دستش در رفته بود اما بارک الله فیک که به نحو احسن از پس همه ی کارها برآمدی.

ای فرزند،

در مورد انتخابات باید بگویم دمت گرم، ایول الله،

یک میمون را آوردی و با تقلب بدون این که هیچ کس تقلبت را بفهمد او را رییس جمهور کردی. خوب البته چند نفری غر زدند و یک تظاهرات هایی هم شد که تو هم به بهترین نحو آن را سر و سامان دادی. بیست امتیاز به دلیل کشتن مردم توسط بسیج و ادعای این که بسیجی ها در این تظاهرات کشته شده اند بدون این که حتی یک جنازه ی بسیجی داشته باشی. تجاوز به دختران و پسران مردم در زندان ها و بعد خندیدن و مسخره کردن هر کسی که از تجاوز ها شکایت کرد. زدن زیر کل قضیه ی تقلب در انتخابات و گفتن این که هر کس شکایت دارد بیاید شکایت بکند. کشتن دکترو کسانی که د رمورد کهریزک می دانستند. زندانی کردن روزنامه نگارانی که پیش از انتخابات احتمال تقلب داده بودند.

خدا وکیلی عقل شیطان که هیچ، عقل خود ما که از خاندان عصمت و طهارت هستیم هم به این کارهایی که می کنی قد نمی دهد. بعضی وقت ها یک کارهایی می کنی که ابلیس همین جوری انگشت به ماتحت می ماند و جلویت لنگ می اندازد.

من در تمام زندگی ام آدم به کلکی تو ندیده بودم، ای شیطون. اول تمامی قراردادهای نفتی را با شرکت های انگلیسی می بندی بعد دستور می دهی چهار تا بچه ریقو از دیوار سفارتش بالا بروند؟؟؟!!!

از اون طرف مجلس خبرگان درست کردی که روی کارهات نظارت داشته باشن بعد خودت اعضای مجلس رو انتخاب می کنی؟ ایول

مجلس ملی رو هم که همه رو تبدیل به میمون دست آموز خودت کردی، بازم ایول

باید بیام یه دوره آموزش پیشت ببینم، اینایی که تو بلدی زمون ما نبود. البته جدم رسول الله خیلی از این کارها بلد بود اما ماها ازش یاد نگرفتیم. مثلن یه بار جدم رسول الله ترتیب عروسش رو داد بعد گفت آیه نازل شده که هیچ کس نباید ضر بزنه، یا یه بار زنش گم شد فرداش با یه پسر جوون تو منکرات پیداش کردن، دوباره برگشت گفت خداوند گفته هیچ کس نباید ضر بزنه. یا مثلن اگه می رفت به یکی از صحابه می گفت چند هزار درهم بیا بالا و اون صحابه نمی داد، سه صفحه آیه درست می کرد در مورد کسانی که به روز نیاز به پیامبرشون پشت کردن  و پول ندادن و د رنهایت دهن یارو رو سرویس می کرد و مادری از طرف می گایید تا طرف بیاد سه برابر اون پول رو تقدیم کنه. خلاصه این که هر گندی که می زد یا هر کاری که می خواست بکنه می گفت پروردگار این طوری گفته و من فقط حامل وحی هستم، اما ماها ههمون به جز حسینمون که کسخلی کرد و خود ش و زن و بچه اش رو به کشتن داد، اهل سازش بودیم و نتونستیم جا پای جدم رسول الله بزاریم. خدا رو شکر که کسانی مثل تو یا آقای خمینی هستند که بی عرضگی های ما رو جبران می کنن.

ای فرزند خلف ولایت،

خوب زدی دهن رفسنجانی رو آسفالت کردی. این یکی نشان می دهد تا مقام امامت هم می توانی بالا بروی. همیشه اولین کاری که پس از به قدرت رسیدن باید بکنی این است که بزنی خوارمادر کسی که به تو کمک کرده تا به آن مقام برسی را سرویس کنی.خوب آقای خمینی هم همین کار را کرد و بلایی سر قطب زاده آورد که تا هفت نسل بعدش فراموش نکنند.

احسنت و بارک الله از این همه هوش و ذکاوت

در مورد نویسنده ها که گل کاشتی، دادی همه را با کارد سلاخی کردند. بعد هم دادی به مامورت واجبی خوراندند. بیست امتیاز دیگر برای این همه دور اندیشی.

ای فرزند عزیز و گوگولی مگولی،

همه ی منتقدان و مخالفان را بیمار و میکروب خطاب کردی، بابا این کارها را از کجا یاد گرفته ای؟ ما اهل بیت فقط اهل مدارا و سازش با حکومت ها بودیم تا نانمان بریده نشود اما به والله قسم که تو خوب می دانی داری چه می کنی. روز نهم دی با چهارصد تا اتوبوس  پر از دهاتی ها و سه تا کامیون ساندیس و چند تا دوربین و پرچم حماسه ای آفریدی که نگو و نپرس. ریشه فتنه رو هم همون روز خشکوندی. مرحبا به این همه هوش

یه کار دیگه هم می کنی که خیلی باهاش حال می کنم، این که در مورد همه چیز نظر می دی. از فوتبال و انرژی اتمی و شعر و فرش و کفش گرفته تا کامپیوتر و فیزیک کوآنتم و مکانیک سیالات. هیچ کی هم تخم نمی کنه بگه بابا این کس شعرا چیه سر هم می کنی. این قضیه ی شب شعر و اینارو هم خوب پیاده می کنی، ایول. یه مشت شاعر مشنگ میاری سه ساعت ازت تعریف می کنن بعدش می رن خونه هاشون بدون این که یه سکه ی زر بهشون بدی.

به قول خودت آورین.

ای فرزند خلف

وقتی الکی مثلن سرزده می ری جایی خیلی باحاله. از یه هفته قبل تمام موبایل ها و تلفن ها ی منطقه رو قطع می کنی، یه ماه همه رو زیر نظر داری، تمام برنامه ریزی ها رو می کنی که کی مثلن از دیدنت ذوق مرگ بشه و بزنه زیر گریه، بعدش با شیش تا دوربین می ری اون جا مثلن سرزده و کلی شو برای تلوزیون درست می کنی. خداییش این برادران عزیزمان آقایان موسیلینی و استالین و هیتلر هم که خداوند رحمتشان کند از این مادر قحبگی هایی که تو می کنی بلد نبودند ( به دل نگیر علی جون باهات شوخی کردم(-:  ).

یه وقتایی هم شیرین کاری هات با مزه است، مثلن همین مرتیکه خیکی رو ورداشتی کردی مشاور نظامیت، خداییش یارو خیلی خنده داره، من هربار که عکسش رو می بینم کلی می خندم. امروزه روز که نمی شه تو دربار دلقک و چاقال داشت، تو چیز خوبی برای خندیدن پیدا کردی. بازم ایول

با بعضی از تکنیک هات هم خیلی حال می کنم، مثلن این که توی یه سخنرانی یه ساعته هشت صد بار می گی دشمن. باریک الله، همین طوری ادامه بده، هر گندی که خودت یا اطرافیانت زدین بگو دشمن بوده.

بعضی وقت ها هم روده بر می شم از دستت وقتی خالی می بندی. مثلن اون روز که گفتی خودت رو از قطار انداختی بیرون من تا دو ساعت می خندیدم. روزای بعد هم هر بار یادش می افتادم خنده ام می گرفت. یا اون بار که گفتی ما در ایران رشوه نداریم، یا اون روز که گفتی ما تا چند سال دیگه بر قله های دانش خواهیم ایستاد. یا اون روز که خالی بندی گفتی اگه کسی عکس من رو هم پاره کرد باهاش کاری نداشته باشی. این قدر خفن خالی می بندی که خود من هم باور می کنم.

عصاره ی ناب ولایت فرزندم علی،

من خداییش تو رو از همه ی نوادگانمون بیشتردوست دارم، فکر می کنم تو از لحاظ فکری و رفتاری خیلی شبیه به خود ما ائمه هستی. دمت گرم داداش.

اللهم احفظ سیدنا و مولانا و استاذنا السّید العلی الخامنه ای، دامت برکاتُه و حفاظاتُه و شکایاتُه و ولایاتٌه و جنایاتُه و عنایاتُه و  …

Advertisements

برچسب‌ها: , ,

یک پاسخ to “نامه ی نخست امام نقی (ع) به آقای خامنه ای – د رپاسخ به فراخوان نوری زاد”

  1. حمیدرضااحمدآبادی فعال سیاسی وفعال دانشجوئی Says:

    با سلام من حمیدرضااحمدآبادی فعال سیاسی وفعال دانشجوئی ازدانشگاه علمی کاربردی واحد هفت تهران با شما ببینند گان وبلاگ ومدیر محترم سایت تماس گرفتم ومی خواهم بگویم دیگر فتنه گران سبز در ایران جائی ندارند وهمگی یا نابود شدند ویا از کشور فرار کردند ولی به نظر من دیگر فتنه گران نمی تواند برای ما قد علم کنند بگذارید عراجیف برای خودشان ببافند.راستی به ایمیل من ویا سایت من ویا به فیسبوک من سری بزنید آدرس nimahamadabadi@yahoo.com

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: