دلایل حضرت دامبولی حفظه الله بر این ادعا که قم قطعه ای از بهشت است و امن ترین مکان در آخر الزمان

با درودی دیگر بر روان پاک و مطهر دامبول ( دامب)
استاد گرانقدر امروز یه حدیث توپ! پیدا کردم که اگه جوابشو ندی همین الان شال و کلاه میکنم میرم قم!!
چرا در آخر الزمان قم امن ترين مکان است؟
با توجه به ولايت مداري مردم اين سرزمين از امام صادق(ع) نقل شده است: براي ما اهل بيت حرمي است که آن شهر قم است (سفينة البحار).
به گزارش شیعه آنلاین به نقل از افکار، قم مرکز علم اهل بيت و صدور آن به عالم است. از امام صادق(ع) نقل شده است: به زودي کوفه از مؤمنين خالي ميشود و جمع ميشود(مخفي ميشود) علم از آن همانگونه که مار در سوراخ خود مخفي ميشود، سپس ظاهر ميشود علم به شهري که به آن قم ميگويند و ميگردد معدن علم و فضل (سفينة البحار).
مرحوم حاج شيخ عباس قمي(صاحب مفاتيح الجنان) در کتاب سفينة البحار(ج۷، ذيل حرف ق) به نکاتي پيرامون قم و ويژگيهاي آن پرداخته و به رواياتي اشاره کرده است که به امن بودن اين منطقه توجه شده است. از امام صادق(ع) روايت شده است: اگر مصيبت بر شما وارد شد بر شما باد به قم که آنجا مأمن فاطميون است.
شايد ويژگي هاي ذيل باعث شده است که شهر مقدس قم دارا داراي چنين جايگاهي باشد:
الف. مدفن کريمه اهل بيت حضرت فاطمه معصومه(س)؛
ب. مدفن بسياري از علما و فقها و اولياي بزرگ الهي؛
ج. لقب قم از پيامبر گرامي(ص) اخذ شده است که در شب معراج با ديدن شيطان در اين سرزمين با لفظ قم او را از اينجا راند.
د. شهر اهل بيت ميباشد با توجه به ولايت مداري مردم اين سرزمين از امام صادق(ع) نقل شده است: براي ما اهل بيت حرمي است که آن شهر قم است (سفينة البحار).
هـ . قم مرکز علم اهل بيت و صدور آن به عالم است. از امام صادق(ع) نقل شده است: به زودي کوفه از مؤمنين خالي ميشود و جمع ميشود(مخفي ميشود) علم از آن همانگونه که مار در سوراخ خود مخفي ميشود، سپس ظاهر ميشود علم به شهري که به آن قم ميگويند و ميگردد معدن علم و فضل.(سفينة البحار).
و. اهالي قم هنگام ظهور، همراهان و ياوران امام مهدي(ع) هستند. از امام صادق(ع) نقل شده است: قم را قم ناميدند زيرا اهل آن با قائم آل محمد(ع) جمع ميشوند و با او قيام ميکنند و بر او استفامت و پايداري ميورزند و او را ياري و نصرت ميکنند. (سفينة البحار).
ز. يکي از درهاي بهشت براي اهل قم است. از امام رضا(ع) نقل شده است: براي بهشت هشت در است و يکي از آنها براي اهل قم است، پس خوشا به حال آنها، پس خوشا به حال آنها، پس خوشا به حال آنها!!

و اما جواب

 

دلایلی برای این که قم قطعه ای از بهشت است:

1- هر چی آدم تپل مپل هست توی این قم جمع شده است. لعنتی ها سنگین تر از خودکار توی عمرشان بلند نکرده اند و با هر کدام که دست می دهی یک جایت به قلیان می افتد. به همین دلیل هم اسمش را قم گذاشته اند یعنی بلند شو و تا وارد می شوی بلند می شود لامصب

2- بالاترین آمار لواط در ایران مربوط به قم است. خوب مگر از بهشتی که در آن غلمان دارد انتظار بیشتری داشتید.

3- بالاترین آمار صیغه هم مربوط به قم است.

4- همین که وارد این شهر می شوی منارجنبانت یاد اصفهان می کند ( البته این هیچ ربطی به واقع شدن قم در سر راه اصفهان ندارد). همان طور که در بالا اشاره کردم دلیل نامگذاری شهر به قم هم همین است.

5- فضای قم روحانی است. وارد که می شوی احساس می کنی پر از برکت است که خوب وقتی بالاترین آمار صیغه و لواط را دارد معلوم است که پر برکت است. تا کور شود هر آن که نتواند دید.

6- معدن علم و دانش است و بهشت هم همین ویژگی را دارد چون بهشت هم معدن حوری و غلمان و این جور چیزاست.

7- اهل حال دادن باشی یا حال کردن، این شهر همه ی امکانات را دارد و بهشت دهندگان و گیرندگان است.

قم، شهر قم، قطعه ای از بهشت،

و حالا چرا قم در آخر الزمان امن ترین مکان است؟

1- محکم ترین دلیل بنده این است که وقتی یک شهری بالاترین آمار صیغه و لواط را دارد ، کدام شیر پاک خورده ای جرات دارد پایش را آن جا بگذارد؟ زن باشی که سه سوت صیغه ات می کنند و مرد باشی سه سوت ترتیبت را می دهند. دلیل از این محکم تر؟ استدلال از این بهتر؟ منطق از این قوی تر؟

2- با وجود اینترنت و شرکت های توریستی و گردش گری، هیچ احمقی حاضر نیست سواحل مالدیو را با قم عوض کند و به قم برود بنابراین هیچ کسی حتی اسم قم را هم نشنیده است چه برسد به این که اگر چیزی پیش آمد به قم برود برای در امان ماندن. تازه فرودگاه هم ندارد. حالا فکرش را بکنید یک بمب بزنند توی پاریس. خوب این جماعت از کجا می خواهند به قم بروند.

3- با وجود این همه آخوند عوضی و کریه المنظردر قم،  کسی دوست ندارد در این شهر زندگی کند بنابراین شهر امنی است.

4- آبش هم که شور است.( یه چایی شیرین که بخوری حالت به هم می خوره. )

5- کویر هم که دارد. اصلن خودش کویر است این سرزمین لم یزرع بی آب و علف. بنابراین هیچ کس برای در امان ماندن به این شهر نخواهد رفت.

6- نه هتل درست و حسابی دارد نه بیمارستان خوب، نه سیستم شهرسازی مدرن. بنابراین هیچ کس به این شهر نمی رود.

7- شما فکرش را بکن یک روز زلزله بیاید یا سیل بیاید یا وبا و طاعون بیاید، خوب خدا وکیلی فکر شما به قم هم می رسد؟ یا اول فکر این هستی که از تیر چراغ برق بروی بالا تا آب خفه ات نکند یا در می روی بیرون از خانه تا زیر آوار نمانی؟ پس کجا دیگر می توانی به قم فکر کنی؟همین باعث می شود این شهر شهر امنی باشد در دوره ی آخر الزمان

8- با توجا به کویری بودن آن، نه کوهی هست که پایین بریزد، نه آب هست که سیل بشود و نه گرما اجازه ی رشد میکروب را می دهد. باز هم نشان می دهد این شهر امن است.

9- اگر یک روزی بین ایران و ابرقدرت های جهان جنگی بشود تنها جایی که نباید بمباران شود قم است چون هر چه این آمریکا و انگلیس و اسراییل دارند از صدقه ی سر این قم است وگر نه که نه نفت ایران را می بردند، نه معادنمان را خالی می کردند، نه می توانستند این همه د رمنطقه سلاح بفروشند. همه ی تار و پود استثمارشان در ایران از همین قم است.  اگر همین قم نبود ایران ابرقدرت منطقه بود و برایشان موی دماغ می شد. پس هر کجا بمباران شود قم دست نخواهد خورد.

10- اگر هواپیمایی بخواهد روی قم بمب بیاندازد تا خلبان بیاید دگمه ی بمب را بزند هواپیما از شهر رد شده است و بمب در بیابان خواهد افتاد. (بازم دلیل از این بهتر)

11- با توجه به فضای معنوی قم و این که فرشتگان از آن محافظت می کنند چون آیات عظام در این شهر هستند، تمامی جی پی اس های موشک های دشمن در بالای این شهر از کار می افتند. به دلیل حجم بالای مناجات و عبادات در این شهر، یک پوشش محافظتی این شهر را محافظت می کند.

 

خدا را سپاس که این نوشته به فارسی است که اگر انگلیسی بود مردم دنیا شال و کلاه می کردند به سمت قم. آفریقایی ها از یک طرف، هم جنس بازان و روسپیان از یک طرف و بقیه هم صبر می کردند یک بلایی نازل بشود و بعد هجوم بیاورند به شهر قم.

آری برادر من در آخر الزمان قم امن ترین شهر روی زمین است و همیشه قطعه ای از بهشت بوده است. بنابراین شما همین الان می ری بنگاه و آپارتمانت رو می فروشی و می ری قم زندگی می کنی. به همین ده پونزده تا دلیلی که گفتم. صداش رو هم در نیارید زیاد که اگه بقیه بفهمن می ریزن تو شهر و جا برا خودمون کم میاد.

والسلام علی من الزوج الهدی

 

Advertisements

2 پاسخ to “دلایل حضرت دامبولی حفظه الله بر این ادعا که قم قطعه ای از بهشت است و امن ترین مکان در آخر الزمان”

 1. parsism Says:

  اولا قم یک مخفف است یعنی قانون ممنوع دوما این شهر قمی کم دارد و بیشترجمعیت دهاتی و عرب است و آمار بالای لواط به خاطر همین عربهاست و سوما قم گوشه ای از خاک جاویدان ایران است
  جاوید باد ایران

 2. Aja Says:

  با سپاس از جواب دندان شکن و فک شکنت!! فقط در قسمت پایانی جوابیه ات که خدا رو شکر کرده بودی نوشته هایت به فارسی است وگرنه از اقصی نقاط عالم میریختن قم! من هم برای اینکه دعوتی کرده باشم از برادران هندی!! که بیایند قم ، یه دعوتنامه به زبان هندی البته کوتاه و مفید و مختصر بیان میکنم ، باشد که آنها را ترغیب کنم مهاجرت کنن به قم تا رستگار شده و دست از سیک بازی!! بکشند بیرون!!

  कट्टरपंथियों के आगे झुका जयपुर सम्मेलन
  भारतीय मूल के ब्रिटिश लेखक सलमान रुश्दी की जयपुर साहित्य सम्मेलन में वीडियो कांफ्रेंसिंग आखिरकार रोक दी गई. आयोजकों ने सुरक्षा कारणों का हवाला देकर इसे रद्द किया.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: